nowoczesne filmy ślubne

film i fotografia

fotografia ślubna Suwałki

film

Gotowy film  otrzymujecie od 30 do 100 dni roboczych w stylowych spersonalizowanych  okładkach. Podstawowym nośnikiem u nas jest pendrive 3.0 a na nim wspaniały film w jakości 4K lub FullHD.Czas gotowego materiału ( sami wybieracie, bez wpływu na cenę ) 30/60-90 minut

Rozdzielczość 4K lub 
dwóch operatorów przez cały czas
rejestracja od przygotowań do oczepin ( z oczepinami włącznie).  
spersonalizowana okładka z USB 3.0
teledysk w cenie
 pełna koloryzacja FILM LOOK + LUT
dźwięk w jakości AAC 
rejestratory dźwięku ( ZOOM )
elektroniczne stabilizatory obrazu DJI
film online ( link zastrzeżony )
Ujęcia lotnicze DRONAMI DJI PHANTOM 4PRO, MAVIC 2PRO, MAVIC 3 CINE, MAVIC AIR2

fotografia

To jest Wasz dzień i robimy wszystko byście czuli się komfortowo. To pamiątka na lata , pamiątka która ma pokazać wszystko i zwięźle a zarazem ma być zrealizowana w maksymalnie dyskretny sposób.

Zakres naszej pracy w standardowym pakiecie foto:

Przygotowania
Ceremonia ślubna
Wesele  do +-1:00
Zdjęcia grupowe z najbliższymi
Sesja plenerowa innego dnia
min. 600 wyselekcjonowanych
i obrobionych zdjęć
Drewniane pudełeczko, a w nim:
40 odbitek 15×23 cm
Drewniany pendrive ze zdjęciami

A film obejrzeliśmy ☺️ wszystko jest super, pierwszy seans wzruszył do łez 😍 kolejne oglądane z jeszcze większa przyjemnością ☺️☺️ OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!! 🤗😘💙
Monika

MPSTUDIO SUWALKI

sesja fotograficzna suwałki

W MPStudioSuwałki można zamówić sam film, i super, wtedy nasza ekipa zajmuje się tylko filmem a wybór fotografia pozostawiamy Wam. Oczywiście współpracujemy z wieloma sprawdzonymi usługodawcami więc w razie potrzeby możemy bez problemu kogoś polecić.

W MPStudioSuwałki można zamówić same zdjęcia. Wtedy ja osobiście zajmuję się fotografią a filmem zajmuje się ekipa którą sobie wyszukaliście .

W MPStudioSuwałki można zamówić kompletny pakiet, film i zdjęcia. W takiej sytuacji filmem i fotografią zajmuje się nasza ekipa ( łącznie 3 osoby ) .MPStudio na weselu to gwarancja że Wasz film nie będzie miał „okresu ważności”. Zawsze będzie na czasie dzięki naszym operatorom i artystycznemu podejściu do każdego zlecenia. Dlatego często nasze terminy zajęte są na dwa lata wcześniej. Od 2011 ciągle podnosimy poprzeczkę lokalnej konkurencji . Zaczęliśmy od prozaicznej rzeczy, pokazaliśmy że można nagrać wesele bez animacji z lat 90. W czasie gdy konkurencja wielokamerowe nagrania realizuje dzięki porozstawianiu aparatów na statywach my wprowadziliśmy dwuosobowe teamy. W czasie gdy konkurencja nagrywa kamerami 3CCD my wprowadziliśmy lustrzanki pełno-klatkowe z wymienną optyką . W czasie gdy konkurencja nagrywa „z ręki” my wprowadziliśmy glidecam . Gdy konkurencja wprowadziła glidecam to my wprowadziliśmy elektroniczne gimbale . A gdy pojawiły się DRONY to automatycznie zawitały najpierw  u nas . W czasie gdy na Suwalszczyźnie króluje długie nagranie 3 godzinne to my wprowadziliśmy 30/60/90 minut gotowego materiału z dynamicznym montażem. Każdy nasz operator posiada uprawnienia i licencje na nagrania w obiektach sakralnych oraz w każdym teamie jest operator z uprawnieniami lotniczymi VLOS.

słowo od empeesów 😉

Cześć! 🙂

Jeśli tu trafiliście to znaczy że zbliża się ten najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Ciszymy się że trafiliście tutaj, bo to oznacza że prawdopodobnie nadajemy na tych samych falach.  I co najważniejsze, nie szukacie oklepanych filmów jakie niestety nadal często panują na naszym rynku. Nasze zdjęcia i filmy to obrazy pełne emocji i miłości. A to wszystko uwiecznione w maksymalnie dyskretny sposób przez dwóch operatorów. Nie reżyserujemy, nie ustawiamy, macie pełną swobodę.  Jako jedna z niewielu firm foto/video na Podlasiu należymy  do światowego stowarzyszenia filmowców ślubnych (WEVA), a to oznacza że oddajesz swoje wspomnienia w ręce profesjonalistów.

fotografia ślubna Suwałki